Penzion č. 54

Rodinný penzion se nachází na náměstí Černého Dolu (200m od skiareálu). Je vhodný pro rodinnou rekreaci. Ubytování se snídaní v pokojích s vlastním soc.zařízením. K dispozici společenská místnost s krbem a vybavenou kuchyňkou. Wifi připojení a parkování u domu zdarma. Restaurace a obchod do 50m.

1 chata pro max. 28 osob

Místnosti / pokoje:
4x ložnice: 2x postel, 1x manželská postel
Další místnosti v tomto pokoji:
1x Koupelna s toaletou
Vybavení: WC, Umyvadlo, Sprchový kout
2x ložnice: 1x manželská postel, 1x postel
Další místnosti v tomto pokoji:
1x Koupelna s toaletou
Vybavení: WC, Umyvadlo, Sprchový kout
3x ložnice: 1x manželská postel
Další místnosti v tomto pokoji:
1x Koupelna s toaletou
Vybavení: WC, Umyvadlo, Sprchový kout

1x Společenská místnost s krbem
1x Kuchyňský kout

Vybavení: Lednička, Elektrická trouba, Elektrický sporák, Mikrovlnná trouba, Rychlovarná konvice

Skvělá poloha

Penzion leží na náměstí lyžařského střediska Černý Důl. Vzdálenosti: Vrchlabí 11km, Jánské Lázně a Černá Hora 4km, Pec pod Sněžkou 25km, Špindlerův Mlýn 25km. Dům je dosažitelný celoročně autem nebo autobusem: linka z Vrchlabí do Trutnova několikrát za den. Vlakové spojení: konečná stanice Vrchlabí nebo Trutnov. Parkování: na pozemku objektu.

Nejen pro rodinnou dovolenou

Vaši letní rodinnou dovolenou Vám na naší zahradě zpestří letní terasa s možností grilování, dětské hřiště se skluzavkou, prolézačkami a houpačkami, pískoviště, ruské kuželky, stolní tenis, multifunkční stůl (stolní fotbálek, kulečník) a zahradní bazén se solárním ohřevem. Objekt je po rekonstrukci včetně vybavení. Dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje a studio s kuchyňkou. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Ve společenské místnosti je krb, vybavená kuchyňka (nádobí, kuchyňské náčiní, mycí potřeby, utěrky), dětská stolička, TV, SAT. V celém objektu je možné připojení na internet WI-FI zdarma.

Kontakt

Černý Důl 54
543 44 Černý Důl